[se02ep07] sugrįžimai ( ir vėl)

kažkaip, daug kas paskutiniu metu vyko mano pasaulyje, tiek gero tiek blogo… bet kartais atrodo kad blogo vyko daugiau nei gero, bet pasaulis geras ir aš atsigaunu….

jaučiu kad galiu nuversti kalną, gavau įvertinimą iš profesijos mokytojo.

ir žinote ką, esu TOP 4 iš 15 grupėje esančių studentų, ir mane tai pakylėjo į naują norą mokytis ir įdomybes ir prasmę kurią kartas nuo karto prarandu.

man įdomu, ir dar daug ką reikia išmokti, bet man nereikia didelių pastangų nes man tai įdomu… ir aš to noriu išmokti 🙂

 

 

[se02ep06] aš sugrįžau

pagaliau, po kažkiek laiko aš sugrįžau į gūžtą.

turėjau asmeninių reikalų, kurių čia minėti ne labai noriu, bet iš visų savo problemų išėjau kaip niekad stipresnis.

LA8 sukasi kaip pašėlęs, viskas vyksta pagal planą, ir man atrodo kad taip ir turėtų būti, bijau jinx visą reikalą….

pradėjau mokytis, ir per skausmus ir meltdown išsikapsčiau į pirmą mėnesį, ir esu laimingas kad ne pasidaviau…

[se01ep24] surviving the game

keistos taisyklės kurias sugalvoja kiti, mane jau pradeda knisti, ir man vėl norisi priešintis ir naikinti viską paskui save.

man pastoviai reikia pokyčių, pokyčių ir veiksmo kitaip man ateis galas , mano pasaulis  visada turi judėti, ir keistos taisyklės mane varo iš proto.  čia jaučiuosi nesaugiai ir neramiai, nes taisyklės keičiasi ne dienom o valandom ar minutėm, o aš paparasčiausiai turiu išgyventi žiadimą, ir būti ramus, geras ir protingas…..

SKILLET – Surviving The Game

[se01ep23] važiuojantis stogas, keisti jausmai, ir …. ( savaitės apžvalga 08.13-20)

ši savaitė buvo pilna keisto šėliojimo, miego ir keistos muzikos, kuri mane išmušė iš vėžių…. labai skaudu, kad negaliu visko valdyti, ir savim pasitikėti.

visa savaitė buvo karšta, lyg pekloje, ir man nebuvo jėgų ir noro kažką gero nuveikti, buvo daug #nemieganakčių ir gyvenimo naktį, nes (beveik) visada jausdavau šiokį tokį atsigavimą.

beje, šią savaitę pasirašiau sutarį dėl mokslo ir su nekantrumu to laukiu.

[se01ep16] jaučiu kad kažkas mane kviečia

jaučiu kad kažkas mane kviečia judėti tolyn, kažkokia jėga varo gyventi, keliauti ir atrasti…. save ir kitus. jaučiu, kad kažkoia jėga priverčia mane įrodyti sau, kad aš galiu gyventi taip kaip įsivaizduoju ir moku – darausi išmintingas (išmintingesnis ) su kiekviena nueita diena….

 

žinau, bus meltdown ir drawback bet kartu žinau kad su kiekvienu etapu bus pamokos kurios mane statys ir griaus mano seną aš, bet aš tam pasiruošęs, patirtis mane kviečia keliauti tolyn ir matyti tai kas bloga, gera ir bjauru ir iš to pasimokyti.

[se01ep10] visos nakties gooogle’ininmas ir kiti nuotykiai

šią naktį, buvo vienas iš tų #niemieganakčių kai viskas atrodo sustojo vienoje google’inimo situacijoje, ir viskas susimaišė į vieną košę.

 

mano ligos simptomas, kad nors ir geriu vaistus, tačiau, dažnai nemiegu, nesinori o po to būnu kaip zombis…. nors šiandien man atsakinga diena, bet manyje verda noras viką pabaigti su trenksmu….. žinau, kad visko pasitaikys, ir nuo savęs ne pabėgsi, ir nepabėgsi nuo kitų kvailių, bet kartais norisi naikinti….

save

kitus, bet dažniau save , nei kitus. aš bijau savęs dėl kitų, o kitų dėl savęs, kad neišprovokuotų eiliniam skandalui ir muštynėms.

nes, nenoriu atsidurti ten kur man bus sunku išgyventi, ir man atrodo kad man reikia būti „geram“, bet neišnaudojamam.

[SE01EP06] Įvadas į dirbtinio intelekto sukurtą mena

Dirbtinio intelekto sukurtas menas reiškia kūrybinę produkciją, kurią sukuria dirbtinio intelekto algoritmai ir modeliai. Šios sudėtingos sistemos yra skirtos analizuoti, suprasti ir imituoti žmogaus meno metodus, kad būtų sukurti unikalūs ir vizualiai patrauklūs meno kūriniai. Mašininio mokymosi, gilių neuroninių tinklų ir didelių duomenų derinys lėmė puikią pažangą šioje srityje, leidžiančią dirbtiniam intelektui sukurti daugybę meninių stilių – nuo tradicinių paveikslų iki abstrakčių kompozicijų ir net visiškai naujų bei siurrealistinių meno formų.

Dirbtinio intelekto sukurtų meno modelių pavyzdžiai:

1. Generatyvieji priešpriešiniai tinklai (GAN): GAN susideda iš dviejų neuroninių tinklų – generatoriaus ir diskriminatoriaus, kurie veikia kartu, kad sukurtų autentiškai atrodančius meno kūrinius. Generatorius bando kurti meną, o diskriminatorius bando atskirti dirbtinio intelekto sukurtą meną ir žmogaus sukurtą meną. Laikui bėgant generatorius tobulina savo kūrinius, kad veiksmingai apgautų diskriminatorių, todėl gaunami labai tikroviški ir meniški rezultatai.

2. Neuroninio stiliaus perkėlimas: ši technika apima vieno vaizdo turinio derinimą su kito vaizdo stiliumi, sukuriant unikalų abiejų vaizdų susiliejimą. Naudodamas giliuosius neuroninius tinklus, AI gali paversti įprastas nuotraukas užburiančiais meno kūriniais, imituojančiais garsių menininkų, tokių kaip Van Goghas, Picasso ar Munchas, stilius.

3. DeepDream: sukurtas Google, DeepDream yra žavus AI modelis, kuris pagerina vaizdus sustiprindamas juose aptinkamus modelius. Jis išpopuliarėjo kurdamas triuškinantį, siurrealistišką ir svajingą meną, pakartotinai modifikuodamas ir tobulindamas įvesties paveikslėlyje esančius raštus.

4. DALL-E: OpenAI sukurtas DALL-E yra revoliucinis kalbos į vaizdą modelis, galintis generuoti vaizdus pagal tekstinius aprašymus. Vartotojai gali įvesti rašytinius raginimus, o DALL-E interpretuos ir sukurs atitinkamus vaizdinius vaizdus, dažnai nepaisydami įprastinės vaizduotės.

5. StyleGAN: GAN patobulinimas, StyleGAN generuoja didelės raiškos vaizdus su precedento neturinčiu tikroviškumu. Tai leidžia valdyti įvairius sukurto meno kūrinio aspektus, todėl menininkai ir dizaineriai gali manipuliuoti produkcijos stiliais ir ypatybėmis pagal savo pageidavimus.

Išvada:

Dirbtinio intelekto sukurtas menas demonstruoja galingas dirbtinio intelekto galimybes kūrybiškumo ir meninės raiškos srityje. Šie modeliai toliau tobulėja ir stumia to, kas įmanoma, ribas, vedančią į naują žmonių ir mašinų bendradarbiavimo erą meno ir dizaino pasaulyje. Žmogaus vaizduotės ir mašininio intelekto susiliejimas žada ateitį, kai dirbtinio intelekto sukurtas menas taps neatsiejama meninio kraštovaizdžio dalimi.